sobota 19. prosince 2015

Tvoření s dětmi

Pokud máte děti, určitě slýcháte neustálé dotazy typu: Kdy už přijde Ježíšek? Kdy už budou dárečky? a pod. Možná tedy uvítáte pár tipů na tvoření s dětmi, kdy jim čekání lépe uběhne, zabaví se a svými výtvory si mohou nakonec ozdobit svůj pokoj.

My jsme s Bobulkou tvořily tyto vánoční skřítky v podání on a ona , kterým říkáme Trolíci. Potřebovat budete polystyrenový kužel, který polepíte libovolnou látkou, jako vlasy jsme použily vlnu a šitou čepičku zdobí malá rolnička. 

 

Dalším tipem jsou andílci, které jsme vystřihly ze čtvrtky a dokreslily obličeje. Jako vlásky jsme použily zbytky stříbrných stuh, které jsme nůžkami trochu nakadeřily a na šaty opět zbytky balících papírů. Křídla jsou ze stříbrného kartonu, který byl původně jakýmsi propagačním katalogem...Andílky je možné pověsit třeba na větvičky chvojí, nebo použít jako jmenovky na vánoční dárky.  
 
A posledním tipem na tvoření jsou jmenovky na vánoční dárky. Motivů najdete na internetu mnoho, stačí si vybrat libovolný motiv, vytisknout a podlepit čtvrtkou, aby byly pevnější. 

 
Hezké tvoření přeje
Romana

Žádné komentáře:

Okomentovat